Aktuality

Zde máme další ukázku toho, jak někteří lidé, aby ušetřily, vrtají a vrtají a vrtají………

Dne 14. 1. 2021 zákazník svým počinem napáchal více škody jak užitku. Pán co tuto vložku vrtal, zjistil, že již to asi nepůjde, tak se obrátil na specialistu „Zámkař BRNO“ o pomoc tuto situaci vyřešit. Výsledek neodborného počínání je zvěčněný zde na fotografiích!!!!!! Přitom byl pouze zalomený klíč, který lze bez poškození vytáhnout!!!!!! Je netřeba volat specialisty a ne se sám do takové činnosti pouštět a sám vrtat, vrtat, vrtat!!!!!!! Pak to takto dopadne, viz foto!!!!!!

Když dva dělají totéž, není to vždy totéž ...

Volal mne zákazník, že má zabouchlé bezpečnostní dveře a že se nemůže dostat domů. Po několika otázkách se přiznal, že tam byli, již dva zámečníci, ale s otevřením bezpečnostních dveří si neporadili. Ubezpečil jsem zákazníka, že jsem Zámkař s oprávněním a určitě dveře k jeho spokojenosti otevřeme. Při příchodu jsem zjistil jisté poškození kování a části dveří. Takto Zámkaři neotvírají jakékoliv dveře!!!

Bezpečnostní dveře jsem otevřel bez poškození a zákazník byl nadmíru spokojený! Já to otevřel a čtvrtinu času než ti Zámečníci co se pokoušely ty bezpečnostní dveře otevřít!!! A bez úspěchu!!!

Proto volejte ZÁMKAŘE s oprávnění – s profesní kvalifikací a budete mít kvalitní a odbornou práci od specialisty!

VELICE ZAJÍMAVÁ PŘÍHODA SE STALA KOLEGOVI V RAKOVNÍKU.

Kontaktovala ho zákaznice, která se již nemohla dívat na 4 chlapy, co se snaží, odemknou interiérové dveře vrtáním. Celé toto martýrium trvávalo víc jak 3,5 hodiny, tak proto se paní rozhodla volat specialistu na otevírání zámků v NOUZI s oprávněním.
Paní sdělila kolegovi, že chlapi mají odvrtanou vložku, ale neví si již rady, jak mají postupovat dál.
Po příjezdu na místo otevření dveří kolega uviděl u dveří 4 chlapy, dvě aku vrtačky, jedna el. Vrtačka a hromada různých vrtáků a jeden chytrý telefon. Na chytrém telefonu – smartfounu dohrávalo video, které bylo uložené youtube s návodem jak odvrtat cylindrickou vložku. Dotazovali se kolegy, jaká je chyba, že se jim to nepovedlo…… Po zhlédnutí kolegou žádné slovo ve slušné verzi se jim nedostalo, za to na místě viděl..….. Cylindrická vložka totálně zdevastovaná vrtákem!!!
Tady se opět ukazuje neznalost, nevědomost a to, že se nemám pouštět do toho co neznám - neumím a hlavně nemá na tuto činnost oprávnění. 
Výsledek na fotkách hovoří sám za sebe!!!

Další marný poklus odvrtat bezpečnostní certifikovanou cylindrickou vložku s ochranou proti odvrtání

Kontaktoval mne zákazník, že se pokouší odvrtat obyčejnou vložku. Po několika dotazech zákazníkovy jsem sdělil, že s vekou pravděpodobností má ve dveřích bezpečnostní certifikovanou vložku, která nejde odvrtat. P

Dohodly jsme se, že tam zajedu. Po příjezdu bylo mé zděšení pop zhlédnutí. Potvrdilo se, že ve dveřích je bezpečřnostníé certifikovaná vložka s ochrannou proti odvrtání. Proto byl marný pokus o odvrtání.

Tato vložka byla odemčena bez poškození a následně vyjmuta z nových plastových dveří. Po tomto úkonu byla vložena nová vložka… dle požadavku zákazníka.

Při podrobném zhlédnutí bylo poškození i kování na dveřích….

Pokud nevíte jaké máte zabezpečení a potřebujete se dostat dovnitř bytu, kanceláře atd. Volejte NONSTOP 602784393 přijedeme, zjistíme stav, poradíme, otevřeme a zabezpečme jak je potřeba. K nabízené službě jsme schopni dojez až do vzdálenosti 150 km.


Zákazník se nemohl dostat domu, protože ztratil klíce do dveří - vložky!
 

Ve večerních hodinách volal zákazník, že se nemůže dostat domů. Ztratil klíče. Po příjezdu na místo byl zjištěn, že ve dveřích je vložka BKS. Po uvědomění zákazníka o způsobu otevření byla vložka otevřena bez poškození – nedestruktivní metodou.

Zákazníkovi byla nabídnuta možnost výměny za novou vložku. Vložka byla vyměněna a zákazník byl spokojený, že je doma a má nové klíče.

Po výměně vložky již není riziko vykradení bytu v případě nálezu klíčů neodpovědnou osobou.
Na otevírání všech typů zámků v NOUZI máme oprávnění a to profesní kvalifikaci „ZÁMKAŘ“, která je základ pro tuto specifickou činnost.

Máme potřebné zkušenosti a praxi víc jak 20 let. Umíme otevřít zamčené dveře včetně trezorových.

 

Volejte NONSTOP  602784393  přijedeme, zjistíme stav, poradíme, otevřeme a zabezpečíme, jak bude potřeba. K nabízené službě jsme schopni dojet až do vzdálenosti 150 km od Olomouce.

facebook          facebook

Volejte specialistu otevírání zámků v NOUZI NONSTOP +420 602 784 393, jsme tu pro VÁS!!!