BEZPEČNOSTNÍ A PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE BEDEX

Bezpečnostní dveře a protipožární dveře BEDEX jsme začali vyrábět v roce 1994.

Vyráběné bezpečnostní dveře mají dlouholetou tradici. Našim cílem je nabídnout každému zákazníkovi kvalitní výrobek a servis. Bezpečnostní dveře BEDEX odpovídající nárokům na bezpečí, komfortu ovládání za odpovídající cenu požadované kvality.

Filozofii značky BEDEX nejlépe vystihuje její slogan: „Bezpečí není luxus!"

 

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

Bezpečnostní dveře BEDEX jsou vyráběny na prvotřídních strojírenských zařízeních Trumpf a jsou zkonstruovány z materiálů, které zaručují vysokou kvalitu již od samotných výrobců. Jednou z jejich hlavních předností bezpečnostních dveří BEDEX je oblast použitých rozvorových zámků. Jsou využívány výhradně originální rozvorové zámky renomovaných výrobců. Tyto rozvorové zámky jsou vyráběny a homologovány k tomu, že spolehlivě ovládají rozvorový systém.

V konstrukci jsou pouze zabudovávány řádně certifikované komponenty a materiály, aby celkový výrobek uspěl v náročných mechanických zkouškách odolnosti proti vloupání, resp. protipožárních.

 

PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE

Protipožární dveře jsou zkonstruovány z materiálů vysoké kvality a do jejich konstrukce jsou zabudovány pouze řádně certifikované komponenty a materiály, aby celkový výrobek uspěl v náročných protipožárních zkouškách (dveře jsou spáleny).

Protipožárním uzávěrem rozumíme sestavu protipožárních dveří, zasazených do ocelové protipožární zárubně (typové nebo speciální zárubně – určí se dle požadované odolnosti dveří).

 • Ocelové protipožární dveře konstrukce D1 ve svém složení obsahují pouze nehořlavé hmoty, a proto nezvyšují v požadované době požární odolnosti intenzitu požáru.
 • Protipožární dveře standardně dodáváme se zámky s roztečí 90 mm a je možné na ně montovat jakékoliv kování tj. štítkové, rozetové, bezpečnostní i panikové.
 • Tyto prvky mají své využití v občanské, průmyslové i speciální výstavbě. Tvarem a provedením umožňují nenásilné a estetické začlenění do všech druhů stavebních objektů.

V NABÍDCE MÁME TYTO ZÁKLADNÍ TYPY:

Povrchové úpravy - fólie

U všech bezpečnostních dveří BEDEX a bezpečnostních dveří s požární odolností BEDEX je na výběr z třinácti odstínů kvalitních dveřních folií. U sériově vyráběných dveří BEDEX STANDARD základní výběr z 10 odstínů – dub světlý, dub tmavý, buk, bílé dřevo, třešeň, javor, olše, ořech tmavý, wenge a bílá hladká. Vybrané odstíny lze libovolně kombinovat. Klientovi si ,ůže měnit povrchy dveří sám popdle exteriéru chodby a interiéru bytu.

Víme, že základní nabídka odstínů u sériově vyráběných dveří nemusí odpovídat danému požadavku zákazníka. Přání zákazníka dle možností vždy splníme, a proto za příplatek budou opatřeny dveře BEDEX STANDARD i jiným odstínem z rozšířeného vzorníku.

Speciální dveřní fólie d-c-fix - základní

 • č.3 Dub světlý, š. 135 cm
 • č.4 Dub tmavý, š. 135 cm
 • č.5 Buk, š. 135 cm
 • č.8 Bílé dřevo, š. 135 cm
 • č.14 Třešeň, š. 135 cm
 • č.16 Javor, š. 135 cm
 • č.17 Olše střední, š. 135 cm
 • č.20 Ořech tmavý, š. 135 cm
 • č.21 Wenge, š. 80 * cm
 • č.22 Bílá hladká, š. 135 cm

* Lze na i na šířku 90, 100, 110 jednokřídlého provedení, ale se spoji po stranách.

SPECIÁLNÍ DVEŘNÍ FÓLIE D-C-FIX - ROZŠÍRENÁ, PŘÍPLATKOVÁ


 • č.1 Mahagon (pouze pro dveře), š. 80 * cm
 • č.2 Ořech, š. 135 cm
 • č.6 Borovice, š. 80 * cm
 • č.18 Dub rustikální, š. 135 cm
 • č.24 Dub sheffild perlgran, š. 80 * cm
 • č.25 Dub santana, š. 80 * cm

 * Lze na i na šířku 90, 100, 110 jednokřídlého provedení, ale se spoji po stranách.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kukátka

Bezpečnostní kování – Rostex

zde se pak dají typy kování

Bezpečnostní kování – Richter

zde se pak dají typy kování

Bezpečnostní kování – Hope

zde se pak dají typy kování

REALIZACE FOTO

zde uložíme fotky z montáží

PRAKTICKÉ INFORMACE O BEZPEČNOSTNÍCH DVEŘÍ BEDEX

Odolnost dveří testoval útvar rychlého nasazení.

Co mají společného bezpečnostní dveře a útvar rychlého nasazení?

Co mají společného bezpečnostní dveře a policie?


Bezpečnostní dveře představují doslova výzvu pro každého, kdo rád testuje maximální odolnost materiálů a popřípadě své schopnosti, možnosti a připravenost.

Podle testů, které jsou prováděny speciálními jednotkami, je jasné, že běžný smrtelník se přes konstrukci dobrých bezpečnostních dveří nemůže snadno dostat. Dveře jsou testovány těmito útvary proti mechanickému poškození, obvykle nářadím, o kterém si myslí, že má k dispozici téměř každý, kdo se chce někam vloupávat. Tzn. např. sekyrou, kladivem nebo nějakými páčidly. Pokusy potencionálního pachatele za použití dostupných prostředku viz výše, jsou dveře nepřekonatelné!!!

Kvalitní ocelové bezpečnostní dveře se nedají vyrazit prostřednictvím masivního beranidla, či pokusy o vypáčení většími, profesionálnějšími páčidly. Originální rozvorový systém, vhodně rozmístěný do „správných“ míst a do poctivé ocelové konstrukce, těmto pokusům většinou zabrání. Pochopitelně v časech jakoby ve zkušebně a pro potřeby pro získání certifikace dle nových přísnějších zkušebních norem.
Všichni víme, že nic není nepřekonatelné.. I útvaru se speciálním zaměřením se nakonec podařilo přes bezpečnostní dveře dostat, ale vyžadovalo to nasazení celého týmu a použita byla celá řada prostředků, delšího času a měli větší klid pro „práci“. Při samotném zásahu jsou v samé podstatě nepřekonatelné pokud se nepoužijí destruktivní prvky velé průraznosti!!!

Servis

Bezpečnostní dveře jsou pro mnohé jako částečně nedobytná tvrz. Pokud se však i přesto obáváte možnosti mechanické chyby, která by byla způsobena jakýmkoliv faktorem, můžete se spolehnout na náš kvalitní servis. Volejte 602784393 my přijedeme a zajistíme opětovně funkčnost a plnou využitelnost.

U dveří samotných se můžete spolehnout na záruku vztahující se na samotný výrobek i uzamykací mechanismus. Často se stává, že dojde k nenadálým událostem, jako jsou např. ztráta klíčů či poškození kování od nezvaných hostů. V běžné situaci by se jednalo o problém, ovšem u našich dveří se jedná o záležitost, kterou vám rychle a jednoduše pomůžeme vyřešit.