OTEVÍRÁNÍ ZÁMKŮ U BYTŮ V NOUZI !!!

Zabouchl/a jste si dveře, nebo dokonce stratili klíče od bytu? Máte zlomený klíč v bezpečnostní vložce ???

Nejste zrovna zdatným odborníkem v této profesi?
Tak volejte kontakt +420 602 784 393 a domluvíme si termín a čas příjezdu technika – zámkaře – zámečníka.

DOPORUČUJEME DO NEFUNKČNÍCH POŠKOZENÝCH ČÁSTI NEZASAHOVAT NEODBORNÝM ZPŮSOBEM.


V žádném případě se nesnažte dveře vyrazit či vylomit, došlo by tím k poškození zámku dveří, dveří a zárubně. Pokud by došlo k neodbornému zásahu, pak technikovi značně stížíte a vás to může v konečném důsledku stát daleko více peněz . Zámkař – zámečník Vám zabouchnuté dveře otevře během několika málo minut a to zpravidla bez poškození.

Pokud zjistíte, že máte vykradený byt, nejprve musíte zavolat policii, která zajistí místo ohledání a poté si objednejte naši službu. Bude provedena kompletní oprava, popř. doporučíme a namontujeme vhodné mechanické zabranné systémy – bezpečnostní kování – zámky – mříže apod.

Před otevřením dveří požadujeme prokázání trvalého bydliště dle občanského průkazu. V případě přechodného bydliště nájemní smlouvu. Pokud nemáte nájemní smlouvu u sebe, byt Vám otevřeme pouze za asistence majitele bytu či za asistence policie včetně podepsání čestného prohlášení.

Zákazník se nemohl dostat domu, protože ztratil klíce do dveří - vložky!

Ve večerních hodinách volal zákazník, že se nemůže dostat domů. Ztratil klíče. Po příjezdu na místo byl zjištěn, že ve dveřích je vložka BKS. Po uvědomění zákazníka o způsobu otevření byla vložka otevřena bez poškození – nedestruktivní metodou.

Zákazníkovi byla nabídnuta možnost výměny za novou vložku. Vložka byla vyměněna a zákazník byl spokojený, že je doma a má nové klíče.

Po výměně vložky již není riziko vykradení bytu v případě nálezu klíčů neodpovědnou osobou.


Na otevírání všech typů zámků v NOUZI máme oprávnění a to profesní kvalifikaci „ZÁMKAŘ“, která je základ pro tuto specifickou činnost.

Máme potřebné zkušenosti a praxi víc jak 20 let. Umíme otevřít zamčené dveře včetně trezorových.


Volejte NONSTOP  602784393  přijedeme, zjistíme stav, poradíme, otevřeme a zabezpečíme, jak bude potřeba. K nabízené službě jsme schopni dojet až do vzdálenosti 150 km od Olomouce.